جستجوی اعضاء
ورود به سیستم
ایمیل
رمز عبور
 
ثبت نام
 

۶۰ درصد صنعت نساجی کشور در اصفهان مستقر است

استاندار اصفهان گفت: صنعت نساجی وضعیت مناسبی در اصفهان دارد و در زمان حاضر حدود ۶۰ درصد این صنایع کشور در استان اصفهان مستقر است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از اداره کل روابط عمومی و اموربین‌الملل استانداری اصفهان، عباس رضایی استاندار اصفهان با اشاره به فعالیت صنایع نساجی در این استان اظهار داشت: این صنعت وضعیت مناسبی در اصفهان دارد و در زمان حاضر حدود ۶۰ درصد این صنایع کشور در استان مستقر است.

استاندار اصفهان با اشاره به برگزاری آخرین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در اتاق بازرگانی استان خاطرنشان کرد: از جمله مسائل مورد تاکید در این جلسه فرآوری بیشتر تولیدات صنعت نساجی، شهرک و تولید پوشاک است که باعث رونق این صنعت می‌شود که در این زمینه قرار شد نماینده‌ای از انجمن صنایع نساجی استان در شورای ملی صنایع نساجی حضور داشته باشد.

رضایی اظهارداشت: درباره تولید پوشاک در استان به عنوان بحث جدی که باعث اشتغالزایی و فرآوری پارچه و ارزآوری مناسب می‌شود، تصمیماتی هم اتخاذ شد؛ همچنین در این جلسه درباره مواد اولیه مورد نیاز برخی از کارخانه‌های استان به ویژه واحد تولید وازلین نیز مطرح شد.

استاندار اصفهان تصریح کرد: مواد اولیه کارخانه‌های تولید وازلین از شرکت‌های نفتی مانند ایرانول تامین می‌شود که با توجه به ارزآوری خوب این مواد توافق شد تا مواد موردنیاز کارخانه‌های مستقر در استان تامین و سهمیه بیشتری به آن‌ها داده شود.

او ادامه داد: با واحد‌های پالایشگاه اصفهان صحبت خواهیم کرد تا چرخه تولید را با توجه به ارزآوری خوب وازلین اختصاص دهند؛ مساله مورد تاکید اعضا این بود که از واردات نفت با توجه به تولیداتی که وجود دارد به استان جلوگیری شود که پیشنهاد به وزارت صنعت، معدن و تجارت داده می‌شود تا از خام فروشی جلوگیری شود.

رضایی افزود: مباحث مالیاتی و تامین اجتماعی درمانگاه‌های غیردولتی از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال