جستجوی اعضاء
ورود به سیستم
ایمیل
رمز عبور
 
ثبت نام
 

اخبار نساجي

 • سالانه چقدر چادر مشکی وارد می‌کنیم؟ ۱۳۹۸/۵/۲۲ (تعداد بازدید : 23 )
  عضو هیات مدیره جامعه متخصصین نساجی ایران از واردات سالانه ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیون دلار چادر مشکی به کشو خبر داد. به گفته وی این در حالی است که با هزینه ۲۰ تا ۲۵ میلیون دلار می‌توانیم یک خط تولید ۱۰ میلیون متری چادر مشکی راه‌اندازی کنیم.
  ادامه...
 • ممنوعیت ورود برندهای خارجی، خلاقیت را در صنعت پوشاک کشور از بین می‌برد ۱۳۹۸/۵/۷ (تعداد بازدید : 28 )
  تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره جامعه متخصصان نساجی ایران گفت: طرح ممنوعیت واردات پوشاک، هرچند به اسم حمایت از تولید داخل اجرایی شده، اما در مجموع به نفع اقتصاد و صنعت پوشاک کشور نخواهد بود و خلاقیت و نوآوری را در این صنعت از بین می‌برد.
  ادامه...
 • مجری طرح پنبه وزارت کشاورزی خبر داد: بازار مناسب و تعلیق خرید تضمینی پنبه/ خوداتکایی تا ۱۴۰۴ ۱۳۹۸/۵/۱ (تعداد بازدید : 41 )
  مجری طرح پنبه وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد که پیش‌بینی می‌شود امسال حدود ۶۰ تا ۶۵ هزار تن پنبه محلوج یا همان الیاف پنبه تولید شود و به دلیل بازار مناسب این محصول، امسال هم همچون سال گذشته خرید تضمینی آن تا زمانی که لازم نباشد، انجام نمی‌شود.
  ادامه...
 • کاهش ۵ درصدی قاچاق پوشاک در سال ۹۷/ آمار تعزیرات غلط است ۱۳۹۸/۴/۳۱ (تعداد بازدید : 18 )
  دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک کشور با بیان اینکه در سال ۹۷ فقط ۱۰۰ میلیون دلار از حجم قاچاق پوشاک کاهش یافته است، گفت: این آمار به هیچ عنوان به معنای کاهش رتبه قاچاق پوشاک در کشور نیست.
  ادامه...
 • صنعت باید به روز شود ۱۳۹۸/۴/۲۹ (تعداد بازدید : 25 )
  دکتر علیمردان شیبانی- عضو هیئت مدیره انجمن صنایع نساجی ایران و مدیرعامل گروه صنعتی موکت همدان- ضمن اشاره به شعار ایتمای2019 یعنی «نوآوری» افزود: شرکت‌کنندگان در زمینه کاهش مصرف انرژی و افزایش سرعت ماشین‌آلات به راستی کار کرده بودند و تمام حرکات در راستای کاهش قیمت تمام شده و حفظ بازار صورت می‌گرفت.
  ادامه...
 • پروژه «توسعه تولید و تجارت صنایع نساجی و پوشاک» ۱۳۹۸/۴/۲۵ (تعداد بازدید : 23 )
  بر اساس نامه واصله معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، جزئیات پروژه «توسعه تولید و تجارت صنایع نساجی و پوشاک» اطلاع رسانی شده است.
  ادامه...
 • سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز: قاچاق پوشاک به کشور ۱۰۰ میلیون دلار کاهش یافت ۱۳۹۸/۴/۱۳ (تعداد بازدید : 30 )
  سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه طرح مبارزه با قاچاقچیان پوشاک علاوه بر تهران به طور همزمان در ۸ استان اجرا شده است،گفت:قاچاق پوشاک به ۱۰۰ میلیون دلار کاهش یافته است.
  ادامه...
 • عرضه لباس‌های برند اروپایی و تُرک با برچسب «ساخت ایران» ۱۳۹۸/۴/۱۰ (تعداد بازدید : 32 )
  رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک از عرضه پوشاک برندهای اروپایی و تُرک با برچسب «ساخت ایران» خبر داد و گفت: بعد از ممنوعیت واردات پوشاک، نمایندگی‌های خارجی، تحت لیسانس برندهای اروپایی، دست به تولید پوشاک در داخل ایران زده‌اند.
  ادامه...
 • قاب آماری صنعت نساجی و پوشاک ۱۳۹۸/۴/۹ (تعداد بازدید : 36 )
  دنیای اقتصاد : صنعت نساجی و پوشاک از جمله صنایعی است که در لیست یازده پیشران توسعه صنعتی کشور جانمایی شده است. دستیابی به جایگاه سوم در منطقه و رسیدن به رتبه پنجاهم جهان با تکیه بر رقابت‌پذیری، نوسازی و سرمایه‌گذاری همراه با توسعه فناوری و ارتقای بهره‌وری عوامل تولید را می‌توان از اهداف پیش‌بینی شده در افق ۱۴۰۴ برای صنایع نساجی و پوشاک دانست. اما این صنعت استراتژیک در حال حاضر چه وضعیتی دارد و با چه چالش‌هایی روبه‌رو است؟ «دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صمت» در گزارشی آماری و تحلیلی، آخرین وضعیت این صنعت را به تصویر کشیده است.
  ادامه...
 • طراح شهرک پوشاک اصفهان عنوان کرد: پیش‌بینی تولید پنج میلیارد دلاری پوشاک در کشور ۱۳۹۸/۴/۹ (تعداد بازدید : 44 )
  طراح شهرک پوشاک اصفهان گفت: مطابق پیش بینی صورت گرفته با راه اندازی شهرک پوشاک اصفهان سالانه پنج میلیارد دلار پوشاک در کشور تولید خواهد شد.
  ادامه...