جستجوی اعضاء
ورود به سیستم
ایمیل
رمز عبور
 
ثبت نام
 

اخبار

 • ورشکستگی صنایع نساجی، شایعه یا واقعیت؟ ۱۳۹۹/۱/۹ (تعداد بازدید : 6 )
  ورشکستگی و تعطیلی صنایع نساجی موضوعی است که در موارد زیادی از زبان مردم عادی و در کوچه خیابان‌ها شنیده شود، به ویژه درباره کارخانه‌های جنوب تهران که برندهای شناخته شده‌ای بودند، اما عضو هیات مدیره جامعه متخصصین نساجی ایران معتقد است موضوع ورشکستگی صنایع نساجی مربوط به واحدهای دولتی است که بعد از یک مقطح کوتاه تک نرخی شدن ارز پشت سر هم تعطیل شدند.
  ادامه...
 • اولین قدم بنسیوا در راه جهانی شدن ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ (تعداد بازدید : 21 )
  آقای شاه‌بابایی، رئیس هیئت مدیره شرکت بنسیوا در گفت‌وگو با مجله کهن می‎‌گوید نمایشگاه دموتکس آلمان توانسته مسیری عالی برای صادرات فرش ایرانی به نقاط مختلف جهان باشد.
  ادامه...
 • توافق تولیدکنندگان پوشاک با وزارت صمت/ تولید روزانه ۴۰ هزار گان بیمارستانی کلید خورد ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ (تعداد بازدید : 17 )
  نایب رئیس اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک با اعلام اینکه بعد از جلسات بسیار با وزارت صنعت در نهایت قرار شده پارچه مورد نیاز گان بیمارستانی در اختیار واحدهای پوشاکی قرار گیرد، گفت: از امروز به تولید روزانه ۴۰ هزار گان بیمارستانی می رسیم.
  ادامه...
 • در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین مطرح شد؛ ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ (تعداد بازدید : 17 )
  سردى بازار شب عید پوشاک در داغ‌ترین روزهاى کرونا/ سونامى چک‌های برگشتی در سال جدید. عضو هیات مدیره جامعه متخصصین نساجى ایران با اشاره به تاثیر ویروس کرونا بر صنعت پوشاک و نساجى، به سونامى چک‌های برگشتی و موج بدهکاران در سال جدید هشدار داد.
  ادامه...
 • شش پیشنهاد وزارت صمت به دولت، برای رفع مشکل کسب‌ و‌کارهای متأثر از شیوع کرونا ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ (تعداد بازدید : 31 )
  قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی با ارسال نامه‌ای به معاون اقتصادی و دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی پیشنهاداتی را برای جبران بخشی از آسیب‌ها و دل‌نگرانی‌های کسب و کارهای خرد آسیب‌دیده متأثر از شیوع بیماری کرونا ارائه داد.
  ادامه...
 • وزیر صنعت: تولید مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی افزایش ۲ برابری یافت ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ (تعداد بازدید : 27 )
  تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن وتجارت اعلام کرد: تولید مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی از ابتدای اسفند ماه جاری افزایش دو برابری یافته و برای واحد هایی که امکان فعالیت داشتند، مجوز صادر شد.
  ادامه...
 • تأمین منسوج نبافته جهت تولید ماسک در کشور امکان‌پذیر است ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ (تعداد بازدید : 49 )
  مهندس سیدمحمد مقدسی- رئیس هیئت مدیره جامعه متخصصین نساجی ایران- اعلام کرد: روزانه یک و نیم میلیون قطعه ماسک در کشور تولید می‌َشود و تولید مت بلون (مورد استفاده در ماسک‌های بهداشتی) صرفاً توسط دو کارخانه نساجی داخلی صورت می‌گیرد که تا پیش از شیوع بیماری کرونا، نیاز به افزایش حجم تولید یا تجهیز خطوط تولید ماسک‌های بهداشتی وجود نداشت از سوی دیگر ماسک‌های تولیدی هم چندان استاندارد و باکیفیت نیستند.
  ادامه...
 • اقتصاد کشور را تا جای ممکن باید درون زا کرد ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ (تعداد بازدید : 38 )
  وزیر اسبق اقتصاد و عضو ستاد اقتصاد مقاومتی با بیان این که رفع مشکلات اقتصادی نیاز به راهبرد دارد گفت: تا جائی که ممکن است باید اقتصاد را درون زا کرد اما دورن زاکردن اقتصاد به معنای نداشتن تعامل با دنیا و بستن درب های کشور نیست.
  ادامه...
 • رحمانی: توجه به تولید ملی، راهکار اصلی مقابله با تحریم‌ها است ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ (تعداد بازدید : 39 )
  وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: توجه به تولید ملی و اعتماد به فعالان بخش خصوصی، راهکار اصلی کشور در مقابله با تحریم‌هاست.
  ادامه...
 • شاخص امید به زندگی در دنیا ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ (تعداد بازدید : 42 )
  نسان‌ها نیروی کار و اصلی‌ترین سرمایه کشور محسوب می‌شوند. توجه به نیروی انسانی، جایگاه آن شالوده اصلی هر نوع ساختاری است. به همین دلیل تأمین بقا و مدیریت انسان ها دارای اهمیت زیادی بویژه‌ از منظر اقتصادی است. رشد و تعالی انسان‌ها نه تنها در ابعاد فرهنگی و اجتماعی بلکه در ابعاد اقتصادی بسیار تاثیرگذار می‌باشد. مسائلی از قبیل بیماری اعم از جسمانی و روحی و جنگ باعث از بین رفتن انسان‌ها می‌شود و از چیزی که روی شاخص امید به زندگی و یا به عبارت دیگر متوسط طول عمر انسان در جوامع مختلف در یک کشور تاثیر بسزایی دارد، توسعه اقتصادی و کیفیت زندگی است.
  ادامه...